Poznań – Co na urodziny dziecka? – Szczecin

Poznań - Co na urodziny dziecka? - Szczecin

Często zastanawiamy się jak zorganizować urodziny dla naszego dziecka, tym bardziej jeśli jesteśmy młodymi mamami i nie mamy jeszcze dużego doświadczenia w tym temacie. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wypożyczenie dmuchanego zamku lub dmuchańca czy zjeżdżalni dmuchanej i wyprawić takie urodziny małemu jubilatowi w swoim ogrodzie.
Obecnie jest to bardzo popularne, ponieważ wszystkie dzieci, te mniejsze i te starsze uwielbiają zabawę na zjeżdżalniach dmuchanych i dmuchanych zamkach. Maluchy skaczą, wspinają się i zjeżdżają- po prostu super zabawa przez cały dzień a wszystko to wspiera rozwój psychomotoryczny dzieci. Wszystkie zaproszone maluchy bawią się na dmuchańcu a dorośli mają czas dla siebie, ponieważ nie ma dziecka, które nie lubiłoby takiej formy zabawy.
Bardzo zachęcam do zapoznaniem się z ofertą www.megaland.pl, są tam urządzenia tj. zjeżdżalnie dmuchane, baseny z piłeczkami, zamki do skakania i inne dmuchańce czy dmuchawce dla najmłodszych i trochę starszych dzieci.
Pomożemy wybrać dmuchańca w zależności od ilości dzieci,dopasujemy do wielkości terenu, ogrodu. Mamy dmuchańce dedykowane dziewczynkom i chłopcom, tym najmniejszym i tym starszym.

Jeśli już zamówili Państwo u nas dmuchańca ( tel.505574127), to teraz czas na dużego torta i soczki dla małych gości.
Dodatkowo można ogród przystroić kolorowymi, bajkowymi dmuchanymi balonikami, które po urodzinowej imprezie można rozdać wśród odchodzących małych gości.
Urodziny realizujemy na terenie Gorzowa, urodziny w Szczecinie, Urodziny w Witnicy, urodziny w Słubicach, urodziny w Myśliborzu, urodziny w Międzyrzeczu, urodziny w Poznaniu, urodziny dziecka, dmuchańce na urodziny, urodziny w plenerze, pomysł na urodziny, urodziny przedszkolaka.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani właśnie taką formą zorganizowania fantastycznych urodzin swojego dziecka to proszę do mnie zadzwonić 505574127.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *