Szukaj
Close this search box.

Najciekawsze atrakcje dla przedszkolaków na FESTYN PRZEDSZKOLNY – lubuskie.

Dzieci bawią się na dmuchanym zamku z superbohaterami.

Dmuchane wesołe miasteczko jest fantastyczną rozrywką dla mniejszych dzieci. Miękkie, dmuchane struktury są bardzo bezpieczne i lubiane przez dzieci.

Zjeżdżalnie dmuchane czy zamki do skakania to forma rozrywki na świeżym powietrzu. Dzieci przenoszą się w fantastyczny świat rozrywki.

Naszą ofertę kierujemy szczególnie do przedszkoli, gdzie przyjeżdżamy i rozstawiamy olbrzymie dmuchane place zabaw, dmuchane zjeżdżalnie i dmuchane zamki do skakania. Dzieci bawią się do woli, a my nadzorujemy pracę urządzenia i bezpieczeństwa zabawy maluchów na dmuchańcach.

Dodatkowo możemy przywieźć watę cukrową i popcorn – wiadomo, że bez tego nie może odbyć się żaden festyn.

Taki festyn przedszkolny można zorganizować np.: z okazji DNIA DZIECKA, dnia przedszkolaka, urodzin dziecka, zakończenia roku szkolnego czy rozpoczęcia wakacji.

Każda okazja jest dobra, by sprawić radość dzieciom i zobaczyć uśmiech na ich buziach.

Zapraszam do kontaktu: Dyrekcję Przedszkola, Radę Rodziców i wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem takiej atrakcji dla przedszkolaków. Chętnie wyjaśnię wszystko telefonicznie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Poznaj Mnie
Edyta Szematowicz, właścicielka Megaland, o intensywnym spojrzeniu, z jasnymi, kręconymi włosami, w naturalnym świetle, symbolizująca pasję i zaangażowanie w tworzenie rodzinnej rozrywk

Edyta Szematowicz

Poznaj Edytę Szematowicz - serce i duszę Megaland. Jej wizja tworzenia miejsca, gdzie każdy moment jest świętowaniem radości i rodzinnego szczęścia, ożywa w każdej atrakcji, którą oferujemy. Z niezachwianą pasją i nieustającym zapałem, Edyta prowadzi zespół Megaland, aby zapewnić niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jej osobiste zaangażowanie w każdy szczegół, od bezpieczeństwa po innowacyjność zabaw, jest tym, co wyróżnia Megaland na tle innych centrów rozrywki.

Polub nas na
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter