Szukaj
Close this search box.

Imprezy firmowe, festyn, pikniki rodzinne Gorzów | Kostrzyn | Słubice – MegaLand

Gra w piłkę nożną w bańkach zderzeniowych.

Zastanawiasz się, jak zorganizować niezapomniany festyn, piknik rodzinny lub imprezę firmową? Przy przygotowaniu wydarzeń plenerowych liczy się nie tylko kreatywność. Warto skupić się także na niebanalnych atrakcjach, które nierzadko stanowią gwarancję dobrej zabawy.

Specjalizujemy się w organizacji i obsłudze imprez firmowych na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast, jak Gorzów, Kostrzyn oraz Słubice. Oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości dmuchanych atrakcji, które są w stanie uatrakcyjnić zarówno mniejsze, jak i większe wydarzenia odbywające się w plenerze. Proponujemy dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, ścianki wspinaczkowe i wiele innych dmuchańców, które doskonale sprawdzą się na imprezy firmowe w Gorzowie, Kostrzynie czy Słubicach. Nasze atrakcje zachęcą uczestników do współzawodnictwa i zdrowej sportowej rywalizacji.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Poznaj Mnie
Edyta Szematowicz, właścicielka Megaland, o intensywnym spojrzeniu, z jasnymi, kręconymi włosami, w naturalnym świetle, symbolizująca pasję i zaangażowanie w tworzenie rodzinnej rozrywk

Edyta Szematowicz

Poznaj Edytę Szematowicz - serce i duszę Megaland. Jej wizja tworzenia miejsca, gdzie każdy moment jest świętowaniem radości i rodzinnego szczęścia, ożywa w każdej atrakcji, którą oferujemy. Z niezachwianą pasją i nieustającym zapałem, Edyta prowadzi zespół Megaland, aby zapewnić niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jej osobiste zaangażowanie w każdy szczegół, od bezpieczeństwa po innowacyjność zabaw, jest tym, co wyróżnia Megaland na tle innych centrów rozrywki.

Polub nas na
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter