Szukaj
Close this search box.

FAQ

Pytania/Odpowiedzi

Często zadawane pytania na stronie Megaland

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją pytań i odpowiedzi w Megaland, gdzie staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i udzielić wyczerpujących informacji dotyczących naszych usług i atrakcji. Tutaj znajdziesz kompendium wiedzy, które pomoże Ci lepiej zrozumieć naszą ofertę i przygotować się do niezapomnianej przygody w świecie niekończonej zabawy. Jeśli masz dodatkowe pytania, nasz zespół z przyjemnością na nie odpowie.

Nazw jest wiele. Na początku był zamek do skakania lub dmuchany zamek. Teraz kiedy jest ogromny postęp we wzornictwie i różnorodności atrakcji nazwy ewoluowały. Nazywane są: zjeżdżalnie dmuchane, dmuchańce, skakance, balony, skocznie, ślizgawki, trampoliny i prawdopodobnie wiele innych nazw. Jakkolwiek byście ich nie nazwali zawsze was zrozumiemy.

Mamy otwarte siedem dni w tygodniu, również w święta.

Niestety, dmuchańce nie są przystosowane do deszczu. Nawet podczas mżawki, woda całkowicie zmoczy urządzenie. Dach jest osłoną przed słońcem a nie pomoże wiele przed deszczem. Możemy czekać aż do ostatniej chwili na Twoją decyzję o dostarczaniu dmuchawca, możesz odwołać zamówienie lub przenieść na inny termin bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Jeśli jednak zacznie padać w trakcie imprezy (wynajmu) koszty nie będą zwracane, przepraszam.

Tak, posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU.

To zależy od tego, ile pracy mamy tego dnia. Zawsze zadzwonimy do ciebie przed imprezą i ustalimy czas dostawy i odbioru . Czasami jednak musimy dostarczyć ok. 7 rano lub dzień wcześniej, aby zdążyć na czas ze wszystkimi zleceniami, ale nie pobieramy opłat za ten dodatkowy czas.

Ilość dzieci zależy od rozmiarów urządzenia, ale zazwyczaj, gdy dzieci są w wieku do 8 lat to jednocześnie może być od 8 do 10, dzieci 9-12 lat może być od 6 do 8.

Nasza wyszkolona obsługa rozstawi i zabezpieczy urządzenie. Musisz tylko wskazać, w którym miejscu ma stać, gdzie ma być wejście i gdzie jest gniazdo zasilania, a oni zrobią resztę.

Upewnij się, że mamy dobry dojazd do miejsca, na którym ma stać urządzenie. Upewnij się, że powierzchnia jest wyczyszczona z kamieni, szkła, odchodów psów itd. Należy wskazać gniazdo zasilania 230 V (dostarczymy przedłużacz do dmuchawy). Dmuchawa pracuje w sposób ciągły, w zależności od rodzaju urządzenia zużywa od 550 W do 1500 W (to podobnie jak odkurzacz).

Większość naszych atrakcji jest przystosowana do użytku niezależnie od warunków pogodowych. W przypadku ekstremalnych warunków pogodowych niektóre atrakcje mogą zostać tymczasowo zamknięte.

Przy każdym zdjęciu podane są wymiary urządzenia, do czego należy dodać po 1 m z każdej strony. Należy też zwrócić uwagę na wysokość (brak kabli i gałęzi).
Tak, możemy umieścić nasze urządzenia w pomieszczeniu, jeśli są wystarczająco wysokie i mają odpowiednio szerokie wejście.

Zamówić można pod nr Tel. 505 57 41 27
Kaucja nie jest wymagana
Płatność należy uregulować w momencie dostawy urządzenia.

Najlepiej, jeśli rezerwacji dokonasz wcześniej, aby dostać to urządzenie, które tobie się podoba. Jako minimum proponujemy 2-4 tygodnie przed datą imprezy.

Masz jakieś pytania? Zapytaj nas!

"*" oznacza pola wymagane

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.