Szukaj
Close this search box.

LASER TAG dla dzieci

Dzieci w kolorowych strojach i kapeluszach, zabawa.

Laser tag contra dmuchańce – Twój wybór, Twoja zabawa.

Laser tag to zespołowa gra podobna do paintballa, ale pociski to nie kulki z farbą, tylko podczerwień. To całkowicie bezbolesna gra, nie ma siniaków i śladów farby. Do szczególnych zalet
zalicza się większy zasięg, możliwość gry przez dzieci i brak zagrożenia zdrowia. Repliki broni są bardziej realistyczne niż w tradycyjnym paintballu.

Grę laser tag można prowadzić w plenerze bądź w pomieszczeniu. To świetna forma aktywnego spędzania czasu dla dzieci, ale alternatywą do laser tag są dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, trampoliny (eurobungee) i inne urządzenia rekreacyjne te do zabawy i te do konkurencji – rywalizacji. Nasze większe i mniejsze dmuchane place zabaw dowozimy na miejsce wskazane przez Państwa, montujemy naszego dmuchawca i nadzorujemy bezpieczną zabawę dzieci przez całą imprezę integracyjną, festyn czy piknik firmowy. Można też wynająć od nas powietrzny zamek (dmuchańce) na imprezę prywatną do Państwa ogrodu, np. urodziny dziecka. Wtedy na taką uroczystość przywozimy urządzenie, montujemy i pozostawiamy je pod Państwa nadzorem.

Nasze zamki do skakania, urządzenia combo (dmuchane wesołe miasteczko) są bardzo kolorowe o bajkowym wzornictwie. Dzieci zawsze są zachwycone i zadowolone a ich oczekiwania spełnione.

Zapraszam do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na www.megaland.pl,

tel. 505574127

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Poznaj Mnie
Edyta Szematowicz, właścicielka Megaland, o intensywnym spojrzeniu, z jasnymi, kręconymi włosami, w naturalnym świetle, symbolizująca pasję i zaangażowanie w tworzenie rodzinnej rozrywk

Edyta Szematowicz

Poznaj Edytę Szematowicz - serce i duszę Megaland. Jej wizja tworzenia miejsca, gdzie każdy moment jest świętowaniem radości i rodzinnego szczęścia, ożywa w każdej atrakcji, którą oferujemy. Z niezachwianą pasją i nieustającym zapałem, Edyta prowadzi zespół Megaland, aby zapewnić niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jej osobiste zaangażowanie w każdy szczegół, od bezpieczeństwa po innowacyjność zabaw, jest tym, co wyróżnia Megaland na tle innych centrów rozrywki.

Polub nas na
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter