Szukaj
Close this search box.

Wypożyczalnia zabawek dmuchanych Szczecin.

Duża dmuchana zjeżdżalnia piłkarska dla dzieci.

Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijającą się firmą w regionie, która oferuje wypożyczanie zabawek dmuchanych, dmuchańców czy inaczej zwanych zjeżdżalni dmuchanych i zamków do skakania.
W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt dmuchańców, w zeszłym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o kilkanaście urządzeń dmuchanych, w tym roku też dokupiliśmy dużo nowych dmuchańców. Nowościami na zbliżający się sezon są: combo karoca, combo pirat, duży dmuchany dart, wipe out – ogromne kule do konkurencji.
Działamy na terenie Szczecina, Gorzowa Wlkp., Zielonej Góry, Pyrzyc, Nowogardu, Stargardu i Poznania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Agencje Eventowe, Firmy, Domy Kultury, Urzędy Miast i prywatne osoby.
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta to proszę dzwońcie do nas, chętnie udzielimy wszelkich informacji i pomożemy w doborze urządzeń. Zawsze gotowi – 505574127.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Poznaj Mnie
Edyta Szematowicz, właścicielka Megaland, o intensywnym spojrzeniu, z jasnymi, kręconymi włosami, w naturalnym świetle, symbolizująca pasję i zaangażowanie w tworzenie rodzinnej rozrywk

Edyta Szematowicz

Poznaj Edytę Szematowicz - serce i duszę Megaland. Jej wizja tworzenia miejsca, gdzie każdy moment jest świętowaniem radości i rodzinnego szczęścia, ożywa w każdej atrakcji, którą oferujemy. Z niezachwianą pasją i nieustającym zapałem, Edyta prowadzi zespół Megaland, aby zapewnić niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jej osobiste zaangażowanie w każdy szczegół, od bezpieczeństwa po innowacyjność zabaw, jest tym, co wyróżnia Megaland na tle innych centrów rozrywki.

Polub nas na
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter