Szukaj
Close this search box.

Poznań – Co na urodziny dziecka? – Szczecin

Dmuchany zamek dla dzieci z motywem pirackim.

Często zastanawiamy się jak zorganizować urodziny dla naszego dziecka, tym bardziej jeśli jesteśmy młodymi mamami i nie mamy jeszcze dużego doświadczenia w tym temacie. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wypożyczenie dmuchanego zamku lub dmuchańca czy zjeżdżalni dmuchanej i wyprawić takie urodziny małemu jubilatowi w swoim ogrodzie.
Obecnie jest to bardzo popularne, ponieważ wszystkie dzieci, te mniejsze i te starsze uwielbiają zabawę na zjeżdżalniach dmuchanych i dmuchanych zamkach. Maluchy skaczą, wspinają się i zjeżdżają- po prostu super zabawa przez cały dzień a wszystko to wspiera rozwój psychomotoryczny dzieci. Wszystkie zaproszone maluchy bawią się na dmuchańcu a dorośli mają czas dla siebie, ponieważ nie ma dziecka, które nie lubiłoby takiej formy zabawy.
Bardzo zachęcam do zapoznaniem się z ofertą www.megaland.pl, są tam urządzenia tj. zjeżdżalnie dmuchane, baseny z piłeczkami, zamki do skakania i inne dmuchańce czy dmuchawce dla najmłodszych i trochę starszych dzieci.
Pomożemy wybrać dmuchańca w zależności od ilości dzieci,dopasujemy do wielkości terenu, ogrodu. Mamy dmuchańce dedykowane dziewczynkom i chłopcom, tym najmniejszym i tym starszym.

Jeśli już zamówili Państwo u nas dmuchańca ( tel.505574127), to teraz czas na dużego torta i soczki dla małych gości.
Dodatkowo można ogród przystroić kolorowymi, bajkowymi dmuchanymi balonikami, które po urodzinowej imprezie można rozdać wśród odchodzących małych gości.
Urodziny realizujemy na terenie Gorzowa, urodziny w Szczecinie, Urodziny w Witnicy, urodziny w Słubicach, urodziny w Myśliborzu, urodziny w Międzyrzeczu, urodziny w Poznaniu, urodziny dziecka, dmuchańce na urodziny, urodziny w plenerze, pomysł na urodziny, urodziny przedszkolaka.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani właśnie taką formą zorganizowania fantastycznych urodzin swojego dziecka to proszę do mnie zadzwonić 505574127.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Poznaj Mnie
Edyta Szematowicz, właścicielka Megaland, o intensywnym spojrzeniu, z jasnymi, kręconymi włosami, w naturalnym świetle, symbolizująca pasję i zaangażowanie w tworzenie rodzinnej rozrywk

Edyta Szematowicz

Poznaj Edytę Szematowicz - serce i duszę Megaland. Jej wizja tworzenia miejsca, gdzie każdy moment jest świętowaniem radości i rodzinnego szczęścia, ożywa w każdej atrakcji, którą oferujemy. Z niezachwianą pasją i nieustającym zapałem, Edyta prowadzi zespół Megaland, aby zapewnić niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jej osobiste zaangażowanie w każdy szczegół, od bezpieczeństwa po innowacyjność zabaw, jest tym, co wyróżnia Megaland na tle innych centrów rozrywki.

Polub nas na
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter