Szukaj
Close this search box.

Wypożyczalnia zamków dmuchanych – Poznań

Czerwony nadmuchiwany dinozaur w dmuchanym zamku.

Wypożyczalnia zamków dmuchanych i dmuchanych zjeżdżalni. Największy w rejonie wybór zamków i zjeżdżalni dmuchanych, jako nowości to nasze duże urządzenia combo – mieszczące się na każdej przestrzeni. Wszystkie urządzenia combo mają zjeżdżalnię, miejsce do skakania i ogromną figurkę tematyczną. Dobrym rozwiązaniem są też ogromne dmuchane place zabaw, gdzie dzieci mają cały figloraj. Nasze place zabaw to duże struktury dmuchane o powierzchni ponad 100m2, są tam domki, zjeżdżalnie, równoważnie, tunele itp. Zachęcam do zapoznania się z naszą całą ofertą, na pewno znajdą Państwo coś dla uradowania swojego dziecka. Zawsze dbamy o jakość usług i o to, aby nasze dmuchane zamki były wyjątkowe. Proszę zobacz naszą ofertę i zadzwoń 505574127.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Poznaj Mnie
Edyta Szematowicz, właścicielka Megaland, o intensywnym spojrzeniu, z jasnymi, kręconymi włosami, w naturalnym świetle, symbolizująca pasję i zaangażowanie w tworzenie rodzinnej rozrywk

Edyta Szematowicz

Poznaj Edytę Szematowicz - serce i duszę Megaland. Jej wizja tworzenia miejsca, gdzie każdy moment jest świętowaniem radości i rodzinnego szczęścia, ożywa w każdej atrakcji, którą oferujemy. Z niezachwianą pasją i nieustającym zapałem, Edyta prowadzi zespół Megaland, aby zapewnić niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jej osobiste zaangażowanie w każdy szczegół, od bezpieczeństwa po innowacyjność zabaw, jest tym, co wyróżnia Megaland na tle innych centrów rozrywki.

Polub nas na
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter