Szukaj
Close this search box.

Atrakcje dla dzieci – wynajem Gorzów 2018

Dzieci bawiące się kolorowymi piłeczkami w sali zabaw.

Firma Megaland posiada duży wybór dmuchańców i innych atrakcji dla dzieci i dorosłych do konkurencji na każdy event. Niezależnie czy to duże święto jak Dni Miast, imprezy firmowe, Dzień Dziecka czy też mniejsze takie jak urodziny, komunia dziecka. Każde nasze urządzenie jest kolorowe i bardzo atrakcyjne w bajkowej stylizacji. Co roku dokupujemy nowe zamki do skakania, zjeżdżalnie dmuchane i inne po to, aby umilić czas dzieciom na wszelakich eventach.

Nasze atrakcje dmuchane wynajmujemy też klientom indywidualnym na ich ogrodowe party. Zamki do skakania zapełniają się zaproszonymi dziećmi a ich rodzice mają więcej wolnego czasu dla siebie. Dmuchańce na wynajem, które oferujemy są zawsze największą atrakcją na imprezie organizowanej przez Państwa.

Największym przebojem w tym sezonie są zjeżdżalnie dmuchane i ogromne dmuchane place zabaw, chociaż dla najmniejszych dzieci najlepsza zabawa jest w basenie z piłeczkami. Miękka dmuchana poducha i kolorowe piłeczki zawsze sprawią uśmiech na twarzy nawet najmniejszego bobasa.

W tym sezonie mamy wiele nowych atrakcji dla dzieci. Przyjedziemy nie tylko do Gorzowa, Szczecina czy Poznania, ale także dużo dalej. W celu omówienia szczegółów i rezerwacji urządzeń bardzo proszę o telefon: +48 505574127

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Poznaj Mnie
Edyta Szematowicz, właścicielka Megaland, o intensywnym spojrzeniu, z jasnymi, kręconymi włosami, w naturalnym świetle, symbolizująca pasję i zaangażowanie w tworzenie rodzinnej rozrywk

Edyta Szematowicz

Poznaj Edytę Szematowicz - serce i duszę Megaland. Jej wizja tworzenia miejsca, gdzie każdy moment jest świętowaniem radości i rodzinnego szczęścia, ożywa w każdej atrakcji, którą oferujemy. Z niezachwianą pasją i nieustającym zapałem, Edyta prowadzi zespół Megaland, aby zapewnić niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jej osobiste zaangażowanie w każdy szczegół, od bezpieczeństwa po innowacyjność zabaw, jest tym, co wyróżnia Megaland na tle innych centrów rozrywki.

Polub nas na
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter