Gorzów Wielkopolski urodziny, komunie w ogrodzie.

Gorzów Wielkopolski urodziny, komunie w ogrodzie.

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad organizacją urodzin czy komunii w swoim domu, to na pewno niezapomnianą atrakcją będą zamki dmuchane tj.: zjeżdżalnie dmuchane, ogromne dmuchane place zabaw czy urządzenia combo. Urządzenia combo to nowość na rynku polskim, to takie dmuchane zabawki dla dzieci, które są połączeniem zamku do skakania i zjeżdżalni, niektóre mają różne przeszkody i figurki bajkowych postaci. Dla chłopców posiadamy combo spiderman lub combo pirat a dla dziewczynek combo księżniczki lub combo karoca, ale też są uniwersalne urządzenia tj.: combo słonik czy combo safari.

Wszystkie nasze urządzenia są o bajkowym wzornictwie i bardzo kolorowe, co pobudza wyobraźnię dzieci. Co roku dokupujemy kilka nowych urządzeń aby ciągle poszerzać ofertę, nasze urządzenia to dmuchańce o światowych trendach we wzornictwie i ich wykonaniu.

W zależności od rodzaju dmuchańca i wieku małych gości na urządzeniu dmuchanym może znajdować się od 10 do 12 uczestników zabawy jednocześnie. Jeśli zdecydujecie się Państwo na taką formę wyprawienia urodzin czy komunii to bardzo proszę o jak najszybszą rezerwację urządzenia na określony termin. Rezerwacja dmuchańca jest całkowicie bezpłatna. W razie deszczu można przełożyć rezerwację na inny termin.

Działamy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, Poznania, Szczecina, Zielonej Góry. jesteśmy firmą mobilną i to my przywozimy nasze dmuchańce, montujemy i demontujemy u Państwa w ogrodzie. Dmuchańca rozstawiamy ok. godziny 10.00 a zabieramy ok. godziny 20.00.

Cennik urządzeń ustalamy indywidualnie w zależności od rodzaju wybranego przez Państwa urządzenia. Jeśli są Państwo zainteresowani i mają pytania, to chętnie udzielę wszelkich informacji telefonicznie: Edyta 505574127

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.