Szukaj
Close this search box.

Dmuchańce cena Szczecin/ Słubice/ Zielona Góra/ Poznań/ Wrocław.

Dmuchany zamek dla dzieci w kształcie tygrysa.

Cena dmuchańców uzależniona jest od rodzaju imprezy, eventu: firmowa, otwarta czy prywatna. Najwyższa cena jest pobierana za największe i najcięższe struktury dmuchane, mniejsze zamkitj.: zamek do skakania, combo czy baseny z piłeczkami będą tańsze.
Jeśli chodzi o imprezy prywatne, to ceny są trochę niższe, ponieważ to Państwo opiekują się swoimi pociechami i nadzorują pracę urządzenia. Tu należy zapoznać się z regulaminem – bez obsługi.
Natomiast jeśli chodzi o wynajem urządzeń na eventy firmowe czy otwarte, wtedy nad urządzeniami i bezpieczeństwem uczestników czuwa nasz wykwalifikowany zespół.
Cennik dmuchańców chętnie prześlę na maila. Przy zamówieniu większej ilości dmuchańców udzielany jest rabat. Cennik obowiązuje na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Jeśli są Państwo zainteresowani wypożyczeniem zamku dmuchanego to bardzo proszę o maila biuro@megaland.pl lub telefon 505574127.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Poznaj Mnie
Edyta Szematowicz, właścicielka Megaland, o intensywnym spojrzeniu, z jasnymi, kręconymi włosami, w naturalnym świetle, symbolizująca pasję i zaangażowanie w tworzenie rodzinnej rozrywk

Edyta Szematowicz

Poznaj Edytę Szematowicz - serce i duszę Megaland. Jej wizja tworzenia miejsca, gdzie każdy moment jest świętowaniem radości i rodzinnego szczęścia, ożywa w każdej atrakcji, którą oferujemy. Z niezachwianą pasją i nieustającym zapałem, Edyta prowadzi zespół Megaland, aby zapewnić niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jej osobiste zaangażowanie w każdy szczegół, od bezpieczeństwa po innowacyjność zabaw, jest tym, co wyróżnia Megaland na tle innych centrów rozrywki.

Polub nas na
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter