Szukaj
Close this search box.

Zielona Góra – Dmuchańce dla dzieci – Poznań.

Dmuchana zjeżdżalnia zamek dla dzieci.

Najlepszą atrakcją dla dzieci są dmuchańce, czyli zamki do skakania, dmuchane zjeżdżalnie i ogromne place zabaw.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo jeszcze takie urządzenia jak eurobungee – cztero-stanowiskowe, inaczej zwane trampolinami, wipe out – to tor przeszkód z serii wskocz na kulę i nie spadnij oraz zorbing -to kula sferyczna na trawę i kule wodne.
Jeśli poszukują Państwo dmuchańców dla dzieci, np.: na festyn przedszkolny, festyn szkolny czy imprezę firmową to bardzo dobrze Państwo trafiliście, to my mamy największy wybór zamków do skakania, zjeżdżalni dmuchanych, ogromnych placów zabaw i basenów z piłeczkami. Oferujemy też dmuchańce do rywalizacji tj.: olbrzymia ścianka wspinaczkowa, wipe out, gigantyczny dmuchany dart, boisko piłkarskie czy wyścigi konne….
Oferujemy też watę cukrową czy popcorn.
Dmuchańce dla dzieci muszą być bajkowe i kolorowe oraz w odpowiedni sposób dobrane do wieku uczestników zabawy na nich. Chodzi o to, aby każde dziecko mogło skorzystać z urządzenia te najmniejsze i te większe.
W naszej ofercie są urządzenia dedykowane: dla najmłodszych tj.: baseny z piłeczkami; dla małych i średnich dzieci: urządzenia combo, dmuchane place zabaw i mniejsze zjeżdżalnie oraz dla starszych dzieci: ogromne zjeżdżalnie, wipe out, ścianka wspinaczkowa, kule wodne czy zorbing.
Jeśli jeszcze Państwo nie wiedzą, co wybrać z naszej oferty, jakie urządzenia będą najlepsze na Państwa evencie to bardzo proszę o kontakt ze mną, bardzo chętnie pomogę w doborze urządzeń: Edyta 505574127

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Poznaj Mnie
Edyta Szematowicz, właścicielka Megaland, o intensywnym spojrzeniu, z jasnymi, kręconymi włosami, w naturalnym świetle, symbolizująca pasję i zaangażowanie w tworzenie rodzinnej rozrywk

Edyta Szematowicz

Poznaj Edytę Szematowicz - serce i duszę Megaland. Jej wizja tworzenia miejsca, gdzie każdy moment jest świętowaniem radości i rodzinnego szczęścia, ożywa w każdej atrakcji, którą oferujemy. Z niezachwianą pasją i nieustającym zapałem, Edyta prowadzi zespół Megaland, aby zapewnić niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jej osobiste zaangażowanie w każdy szczegół, od bezpieczeństwa po innowacyjność zabaw, jest tym, co wyróżnia Megaland na tle innych centrów rozrywki.

Polub nas na
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter