Zielona Góra – Dmuchańce dla dzieci – Poznań.

Zielona Góra - Dmuchańce dla dzieci - Poznań.

Najlepszą atrakcją dla dzieci są dmuchańce, czyli zamki do skakania, dmuchane zjeżdżalnie i ogromne place zabaw.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo jeszcze takie urządzenia jak eurobungee – cztero-stanowiskowe, inaczej zwane trampolinami, wipe out – to tor przeszkód z serii wskoczna kulę i nie spadnij oraz zorbing -to kula sferyczna na trawę i kule wodne.
Jeśli poszukują Państwo dmuchańców dla dzieci, np.: na festyn przedszkolny, festyn szkolny czy imprezę firmową to bardzo dobrze Państwo trafiliście, to my mamy największy wybór zamków do skakania, zjeżdżalni dmuchanych, ogromnych placów zabaw i basenów z piłeczkami. Oferujemy też dmuchańce do rywalizacji tj.: olbrzymia ścianka wspinaczkowa, wipe out, gigantyczny dmuchany dart, boisko piłkarskie czy wyścigi konne….
Oferujemy też watę cukrową czy pop-corn.
Dmuchańce dla dzieci muszą być bajkowe i kolorowe oraz w odpowiedni sposób dobrane do wieku uczestników zabawy na nich. Chodzi o to, aby każde dziecko mogło skorzystać z urządzenia te najmniejsze i te większe.
W naszej ofercie są urządzenia dedykowane: dla najmłodszych tj.: baseny z piłeczkami; dla małych i średnich dzieci: urządzenia combo, dmuchane place zabaw i mniejsze zjeżdżalnie oraz dla starszych dzieci: ogromne zjeżdzalnie, wipe out, ścianka wspinaczkowa, kule wodne czy zorbing.
Jeśli jeszcze Państwo nie wiedzą co wybrać z naszej oferty, jakie urządzenia będą najlepsze na Państwa evencie to bardzo proszę o kontakt ze mną, bardzo chętnie pomogę w doborze urządzeń: Edyta 505574127


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *