Szukaj
Close this search box.

Escape room, pokój zagadek czy zamek w ogrodzie Poznań-Gorzów

Dziecko zjeżdża na dmuchanej zjeżdżalni w parku rozrywki.

Escape room, pokój zagadek czy nasz dmuchany zamek w Państwa ogrodzie? To pytanie często zadają sobie rodzice, gdy zbliżają się urodziny dziecka. Ja polecam dmuchany zamek czy zjeżdżalnię dmuchaną, co poprawia koordynację ruchową dziecka i nie tylko. Nasze urządzenia najlepiej sprawdzają się dla dzieci do 12 roku życia. Nowością w mojej ofercie są urządzenia combo, to połączenie zamku dmuchanego i zjeżdżalni oraz placu zabaw. Urządzenie combo sprawdzi się na każdej imprezie, tej małej i większej. Mamy też duży wybór dmuchanych zjeżdżalni i fantastycznych, ogromnych placów zabaw. Jeśli zainteresowałam Państwa moją ofertą wynajmu dmuchańców to bardzo proszę o telefon 505574127.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Poznaj Mnie
Edyta Szematowicz, właścicielka Megaland, o intensywnym spojrzeniu, z jasnymi, kręconymi włosami, w naturalnym świetle, symbolizująca pasję i zaangażowanie w tworzenie rodzinnej rozrywk

Edyta Szematowicz

Poznaj Edytę Szematowicz - serce i duszę Megaland. Jej wizja tworzenia miejsca, gdzie każdy moment jest świętowaniem radości i rodzinnego szczęścia, ożywa w każdej atrakcji, którą oferujemy. Z niezachwianą pasją i nieustającym zapałem, Edyta prowadzi zespół Megaland, aby zapewnić niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jej osobiste zaangażowanie w każdy szczegół, od bezpieczeństwa po innowacyjność zabaw, jest tym, co wyróżnia Megaland na tle innych centrów rozrywki.

Polub nas na
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter