Szukaj
Close this search box.

Karuzela Wenecka na Twojej imprezie

Karuzela dla dzieci z końmi i karocą.

Karuzela Wenecka to jedna z podstawowych atrakcji każdego Wesołego Miasteczka nie tylko w Polsce, a także za granicą.
Gwarancja wyśmienitej zabawy i szczerej radości na twarzy dziecka!

Gdzie najlepiej sprawuje się karuzela Wenecka?

Karuzela Wenecka doskonale sprawuje się na festynach rodzinnych, eventach, a także uroczystościach poświęconych dla rodzin z dziećmi.
Karuzela to niewielka przejażdżka na bazie klasycznych karuzel piętrowych, które zaistniały w Wenecji w epoce wiktoriańskiej. Karuzela ta jest bardzo ekscytująca szczególnie dla dzieci, ma tę zaletę, że okazuje się być niedroga oraz niewielka, co sprawia, że staje się dobrą opcją przy ograniczonym budżecie lub ograniczonej powierzchni. Karuzela może być jeszcze bardziej ekscytująca, edytując jazdę, aby obracała się prędzej w trakcie animacji biegu, co w zestawieniu z przyjemną scenerią może tworzyć niezapomnianą jazdę. Ma także zaletę taką, że ma niewielkie wskaźniki nudności.

Historia karuzeli Weneckiej

Karuzele są jednymi z najstarszych przejażdżek, najwcześniej odnotowanymi na lata 1700. Wirujące obroty oraz przejażdżki możliwe, że były zainspirowane średniowiecznymi paradami rycerzy. Jedne z pierwszych typów karuzeli były raczej mało skomplikowane, z prostymi zwykłymi deskami i obsługiwane ręcznie koło pasowe, nim stały się napędzane parą w 1800 roku. W tym okresie stały się one jeszcze bardziej skomplikowane, już wtedy piękne ozdobne konie zastępowały deski, była także wesoła muzyka co prawda organowa, która towarzyszyła przy jeździe i umilała jazdę dzieciom. Dziś karuzele są atrakcyjne, a także popularne, jak zawsze, z rozmaitymi wzorami, w tym dzikimi i mitologicznymi stworzeniami.

Zalety karuzeli Weneckiej

Urok Karuzeli Weneckiej

Karuzela wenecka dzięki swoim światełkom oraz urokliwą muzykom nadaje wyjątkowy nastrój na każdej możliwej imprezie.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Aby mieć najwyższy poziom bezpieczeństwa należy wybrać karuzele wolnoobrotowe. Karuzela została skonstruowana z wytrzymałych i certyfikowanych materiałów, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych maluszków.

Profesjonalna obsługa

Nasz wykwalifikowany personel dba o pełną oraz kompleksową obsługę, oraz zapewnia transport, montaż, a także obsłuży sprzęt w trakcie trwania imprezy.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Poznaj Mnie
Edyta Szematowicz, właścicielka Megaland, o intensywnym spojrzeniu, z jasnymi, kręconymi włosami, w naturalnym świetle, symbolizująca pasję i zaangażowanie w tworzenie rodzinnej rozrywk

Edyta Szematowicz

Poznaj Edytę Szematowicz - serce i duszę Megaland. Jej wizja tworzenia miejsca, gdzie każdy moment jest świętowaniem radości i rodzinnego szczęścia, ożywa w każdej atrakcji, którą oferujemy. Z niezachwianą pasją i nieustającym zapałem, Edyta prowadzi zespół Megaland, aby zapewnić niezapomniane wrażenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jej osobiste zaangażowanie w każdy szczegół, od bezpieczeństwa po innowacyjność zabaw, jest tym, co wyróżnia Megaland na tle innych centrów rozrywki.

Polub nas na
Facebook
Pinterest
WhatsApp
LinkedIn
Twitter