Atrakcje na Mikołajki- Gorzów-Poznań- Szczecin.

Atrakcje na Mikołajki- Gorzów-Poznań- Szczecin.

Atrakcje na Mikołajki to nasze dmuchane zamki. Jeśli chcecie Państwo zorganizować najcudowniejsze Mikołajki na świecie dla najmłodszych w swojej firmie, gminie sołectwie czy mieście to właśnie my mamy jako jedyni w regionie wspaniałe świąteczne urządzenia dmuchane. Nowością w naszej ofercie jest ogromna kula śnieżna. Jest to niby  zwykły zamek do skakania a jednak zaskakujący dla dzieci i ich rodziców. Dzieci znajdujące się w środku wyglądają jakby znajdowały się w tradycyjnej szklanej kuli śnieżnej. Innym Świątecznym dmuchańcem jeśt przesłodki bałwanek – zamek do skakania dla najmłodszych. Mamy też nowy plac zabaw, który zmieści się w każdym pomieszczeniu, tylko 3 m wysokości – to nasz super active center bałwanek.

Nasze Mikołajkowe atrakcje są w zimowym, świątecznym klimacie: bałwanki, prezenty. choinki, gwiazdki itp. Nasze urządzenia zawsze zadowolą najbardziej wymagającą grupę odbiorców, czyli dzieci. mikołajkowe atrakcje dla dzieci są najlepszym rozwiązaniemna takie imprezy w halach, stołówkach, salach wiejskich, sklepach czy galeriach.

Jesteśmy pierwsi i jedyni w regionie z takimi atrakcjami na Mikołajki. Jeśli zainteresowałam Państwa naszą ofertą, najlepsze atrakcje na Mikołajki to proszę o kontakt 505574127.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.