Zamki do skakania

Dmuchane zamki są obecne na rynku od kilkunastu lat, jednak te znajdujące się w naszej ofercie, stanowią konstrukcje lekkie, nowoczesne i przede wszystkim w pełni bezpieczne dla bawiących się dzieci.

Jako profesjonalna wypożyczalnia zamków dmuchanych, oferujemy szeroki wybór dmuchańców w różnych wzorach, kolorach oraz rozmiarach. Organizujemy i obsługujemy imprezy na obszarze całej Polski – gościliśmy już w takich miastach, jak Poznań, Szczecin, Gorzów oraz Zielona Góra.

Starając się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, przykładamy dużą wagę do tego, aby każdy dmuchany zamek był produkowany w oparciu o starannie wyselekcjonowane materiały, gwarantując wieloletnią i bezawaryjną eksploatację.

W naszej wypożyczalni zamków dmuchanych oferujemy także duży wybór wielu innych atrakcji, takich jak zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe czy kule sferyczne. Oferowane przez nas rozwiązania sprawdziły się już wielokrotnie, o czym mogli przekonać się klienci z Poznania, Gorzowa, Zielonej Góry oraz ze Szczecina.