NajczęściejZadawane PytaniaJak nazwać wasze urządzenia?

Nazw jest wiele. Na początku był zamek do skakania lub dmuchany zamek. Teraz kiedy jest ogromny postęp we wzornictwie i różnorodności atrakcji nazwy ewoluowały. Nazywane są: zjeżdżalnie dmuchane, dmuchańce, skakance, balony, skocznie, ślizgawki, trampoliny i prawdopodobnie wiele innych nazw. Jakkolwiek byście ich nie nazwali zawsze was zrozumiemy.

Jakie są wasze godziny pracy?

Mamy otwarte siedem dni w tygodniu, również w święta.

Co w przypadku deszczu?

Niestety, dmuchańce nie są przystosowane do deszczu. Nawet podczas mżawki, woda całkowicie zmoczy urządzenie. Dach jest osłoną przed słońcem a nie pomoże wiele przed deszczem. Możemy czekać aż do ostatniej chwili na Twoją decyzję o dostarczaniu dmuchawca, możesz odwołać zamówienie lub przenieść na inny termin bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Jeśli jednak zacznie padać w trakcie imprezy (wynajmu) koszty nie będą zwracane, przepraszam.

Czy wasza firma jest ubezpieczona?

Tak, posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU.

O której godzinie dostarczycie i rozstawicie urządzenie?

To zależy od tego, ile pracy mamy tego dnia. Zawsze zadzwonimy do ciebie przed imprezą i ustalimy czas dostawy i odbioru . Czasami jednak musimy dostarczyć ok. 7 rano lub dzień wcześniej, aby zdążyć na czas ze wszystkimi zleceniami, ale nie pobieramy opłat za ten dodatkowy czas.

Ile dzieci można zmieścić na dmuchańcu?

Ilość dzieci zależy od rozmiarów urządzenia, ale zazwyczaj, gdy dzieci są w wieku do 8 lat to jednocześnie może być od 8 do 10, dzieci 9-12 lat może być od 6 do 8.

Kto rozstawia dmuchańca?

Nasza wyszkolona obsługa rozstawi i zabezpieczy urządzenie. Musisz tylko wskazać w którym miejscu ma stać, gdzie ma być wejście i gdzie jest gniazdo zasilania, a oni zrobią resztę.

Co musimy zrobić przed przyjazdem? Jakie zasilanie jest potrzebne?

Upewnij się, że mamy dobry dojazd do miejsca, na którym ma stać urządzenie. Upewnij się, że powierzchnia jest wyczyszczona z kamieni, szkła, odchodów psów itd. Należy wskazać gniazdo zasilania 230V (dostarczymy przedłużacz do dmuchawy). Dmuchawa pracuje w sposób ciągły, w zależności od rodzaju urządzenia zużywa od 550W do 1500W (to podobnie jak odkurzacz).

Jak dużo miejsca potrzebuję? Czy można ustawić w pomieszczeniu?

Przy każdym zdjęciu podane są wymiary urządzenia, do czego należy dodać po 1 m z każdej strony. Należy też zwrócić uwagę na wysokość (brak kabli i gałęzi). Tak, możemy umieścić nasze urządzenia w pomieszczeniu, jeśli są wystarczająco wysokie i mają odpowiednio szerokie wejście.

Jak zamówić? Czy wymagana jest kaucja? Jak mogę za to zapłacić?

Zamówić można pod nr Tel. 505 57 41 27 Kaucja nie jest wymagana Płatność należy uregulować w momencie dostawy urządzenia.

Jak wcześnie muszę zarezerwować urządzenie?

Najlepiej jeśli rezerwacji dokonasz wcześniej, aby dostać to urządzenie, które tobie się podoba. Jako minimum proponujemy 2-4 tygodnie przed datą imprezy.