Karuzela Wenecka Wynajem Event Festyn CenaSpraw Radość Swojemu Dziecku

Karuzela Wenecka to gwarancja wyśmienitej zabawy i szczerej radości na twarzy dziecka! Jest to niewielka przejażdżka na bazie klasycznych karuzel piętrowych, które zaistniały w Wenecji w epoce wiktoriańskiej. Karuzela ta jest bardzo ekscytująca szczególnie dla dzieci, ma tę zaletę, że okazuje się być nie droga oraz niewielka, co sprawia że staje się dobrą opcją przy ograniczonym budżecie lub ograniczonej powierzchni. Karuzela może być jeszcze bardziej ekscytująca, edytując jazdę, aby obracała się prędzej w trakcie animacji biegu, co w zestawieniu z przyjemną scenerią może tworzyć niezapomnianą jazdę. Ma także zaletę taką, że ma niewielkie wskaźniki nudności. Karuzele są jednymi z najstarszych przejażdżek, najwcześniej odnotowanymi na lata 1700. Wirujące obroty oraz przejażdżki możliwe, że były zainspirowane średniowiecznymi paradami rycerzy. Karuzela Wenecka jest to atrakcja świąteczna.Dlaczego warto wybrać Karuzele Wenecką ?


Urok Karuzeli Weneckiej

Karuzela wenecka dzięki swoim światełkom oraz urokliwą muzyką nadaje wyjątkowy nastrój na każdej możliwej imprezie.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

W naszej ofercie posiadamy karuzele wolnoobrotowe, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Twojego maluszka.

Uśmiech na twarzy dziecka

Dla dziecka przejażdżka na takiej karuzeli jest niezwykłym przeżyciem co przekłada się na niezapomniane chwile.

Profesjonalna obsługa

Zapewniamy kompleksową obsługę karuzeli na Waszej imprezie przez nasz wykwalifikowany personel, który ma super podejście do dzieci. Montażyści posiadają uprawnienia SEP i UDT.

Atrakcyjna cena

Karuzela wenecka to duża karuzela o średnicy 6 m dla mniejszych dzieci, cena zależy od ilości dni wynajmu.

Pomoc techniczna

Zapewniamy własny transport, montaż a także obsługujemy sprzęt w trakcie trwania imprezy.
Nasi pracownicy to profesjonaliści, posiadają uprawnienia SEP i UDT.


Gdzie najlepiejsprawdza się karuzela?

Jarmark Bożonarodzeniowy.

Karuzela Wenecka jest idealnym rozwiązaniem na festyn rodzinny. Dzieci w tym czasie nie będą się nudzić

Event firmowy.

W trakcie takiej uroczystości na pewno nie raz marzyliście o chwili wytchnienia i zajęcia czymś swoich dzieci. Karuzela Wenecka to idealne rozwiązanie.

Jarmark Wielkanocny.

Każdy maluszek marzy, aby na swoich urodzinach mieć karuzelę która zapewni niesamowitą radość.

Festyn.

Karuzela Wenecka jest świetnym rozwiązaniem na uroczystości rodzinne. Dzieci będą na pewno zadowoloneNajlepsze DlaDziecka

SuperZabawa


Karuzela wenecka jest bardzo pięknie zdobiona z wieloma ozdobnymi elementami. Żywe kolory, figurki, koniki, samochodziki-wszystko obrotowe, zabiorą one dzieci do świata bajki. Jeżeli spojrzysz o zmierzchu na tę piękną oświetloną karuzele, na pewno na chwilę staniesz się dzieckiem. Rozweseli każde przyjęcie. Dzieci przeniesie w świat marzeń i wyobraźni. Nasza karuzela wenecka dosyć często gości na jarmarkach świątecznych, urodzinach, a także na innych uroczystościach. Nie rzadko pojawia się w wielu miejscach jako dekoracja, zdarza się również, że występuje w galeriach handlowych. Karuzela wenecka to świetna ozdoba, jak i doskonała rozrywka dla dużych i małych. Za sprawą naszej karuzeli poczujecie, jak cudownie jest znowu stać się dzieckiem.
Wynajętą karuzele przywozimy na wybrane miejsce, montujemy i demontujemy. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Opinie


  • Super 😀 Wynajęłam karuzele na urodziny córeczki, dzieci były bardzo zadowolone 😀 mama przy okazji też skorzystała na przejażdżce. Bardzo polecam ! Widzimy się za rok

    Dominika
  • Chciałabym bardzo podziękować za na prawdę przemiłą obsługę! Moje dzieci są na prawdę zadowolone, nie wyobrażam sobie imprezy w następnym roku bez Was. Bardzo.. bardzo mocno polecam

    Marzena


Masz Pytania?


Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.